Yeni modellere ihtiyacımız var!

Yeni modellere ihtiyacımız var!

Moda ajansları konusunda lider olan firmamız, manken ve model sektörüne yeni yüzler kazandırabilmek ve Türkiye’de düzenlenen güzellik yarışmalarına sunumlar yapabilmek açısından çıtasını tüm cast ajans izmir başta olmak üzere Türkiye geneline yaydı! Alanında lider olan ajansımız, yapılan bu çalışmalar ile beraber pek çok kişi tarafından öncelikli tercih olarak görülmektedir. Sizler de ajansımızın kadrolu oyuncusu olmak ve bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız hemen tercihinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin.

Türkiyenin en büyük ajanslarından bir tanesi olarak sizlere sektörde kalıcı bir yer edinme fırsatı tanıyan oyuncu ajansımız, çıtasını hep bir adım ileri seviyeler de tutmayı amaçlamaktadır. Bu sayede ise tüm projelerin aranan yıldızı olmak ve aynı zamanda kendinizi göstermek söz konusu olacaktır. Bilindiği gibi modellik sektörünün yanı sıra dizi, sinema, reklam sektörüne de yeni yüzlerin arandığı bilinmektedir. Hemen siz de tercihlerinizi bizlerden yana tutabilir, bu sayede moda ajansları bünyesinde yer alarak kendinizi daha ileri seviyelere taşıma olanaklarına da sahip olabilirsiniz.

Bir tıkla ajansa kayıtlarınızı tamamlayın!

Bir tıkla Türkiyenin en büyük ajanslarından bir tanesi olan firmamızın siz de kadrolu ismi olabilirsiniz. Sizlere bu alanda çeşitli fırsatları sunabilmek açısından kendisini geliştiren ajansımız, yapılan çalışmalar ile beraber bu yıl 30’dan fazla oyuncusunu projelere dahil ederek en iyi ajanslar arasına girmiştir.. Sunulan bu imkan ve hizmetler ile beraber artık herhangi bir sıkıntı yaşamadan hizmetlerin tamamından faydalanabileceğiniz bir ortam yaratılmaktadır.

Öncü hizmetlerini elden bırakmayan ve moda ajansları ile kıyaslandığı vakit “en iyisi” konumunda yer alan en iyi oyunculuk ajansımız, yapılan çalışmalar ile beraber sizlere kaliteli bir hizmeti ele alma şansları veriyor. Doğrudan ajansımıza dahil olabilecek, çeşitli projelerde oyuncu görevi elde edebileceksiniz. Sizi öne çıkartabilmek ve donanımlı bir hizmet anlayışını sunmak açısından garantili çözümler üreten firmamız, bu alanda yapılan çalışmaların tamamını da üstün bir hizmet profiliyle sunmaktan hiçbir şekilde geri kalmamaktadır. tercihinizi bizlerden yana kullanın, farkı hissedin. Türkiyenin en büyük ajansları olarak sizlere bir tık kadar uzaklıktayız.