Yeni diziler için oyuncu aranıyor!

Yeni diziler için oyuncu aranıyor!

Yeni diziler için oyuncu aranıyor ilanlarını başlattığımız günden bu yana, pek çok oyuncu adayı kadromuzda yer alabilmek açısından başvurular yaptı. Bu noktada ise sizlerin önünü açmak ve kaliteli işlerde rol alabilmenize yönelik çalışmalar sunabilmek adına buradayız! Bir tıkla ajansımız kadrosunda yer almanız ve kendinizi göstermeniz konusunda çalışıyor, aktif olarak sunduğumuz bu hizmetlerle beraber öne çıkan bir isim olma avantajlarını sıralıyoruz.

Turkish casting olarak adlandırılan ve her yıl kadrosundan onlarca ismi dizi, film ve reklam projelerine sunan ajansımızın bir parçası olmak ister misiniz? Tercihleri bu alanda yapabilmek ve tamamen donanımlı projelerde boy göstermenizi sağlamak adına çalışmaktayız. Türkiye’nin en iyi ajansı olarak emin adımlar atıyor, sizleri Fox TV, Kanal D, Show TV, Star TV ve ATV gibi önemli kanalların işlerine sokmayı da ihmal etmiyoruz. Yeni diziler için oyuncu aranıyor bölümünden başvurunuzu hemen yapın.

Kadromuzda yer alan isimlerin önünü açıyoruz.

Turkish Casting olarak kadromuzda yer alan isimlerin önünü açabilmek açısından, sizlere en uygun kriterde ki rolleri seçmeye önem veriyoruz. Bu alanda yapmış olduğumuz eşsiz çalışmalar ile beraber sektör de pek çok oyuncu adayı tarafından ortak tercih olarak görüldük. Hemen başvuruları yapmak ve kaliteli işlerde aktif olarak rol alabilmek açısından siz de ajansımız ile çalışmayı ihmal etmeyin.

Günden güne yeni starlara dizilerde rol alma şansları tanıyan ajansımız, yeni diziler için oyuncu aranıyor bölümünden formu indiren ve tarafımıza ulaştıran tüm adaylarla bir ön görüşme ortamı kurmaktadır. Bu sayede tamamen kaliteli ve cazip projelerin yıldızı olabileceğiniz gibi, kendinizi köklü işlerde gösterme avantajlarına da erişebileceksiniz. Her daim önem arz eden ve oyuncularını öne çıkartan olan firmamız, Turkish Casting adı altında yeni nesil adayların kalıcı rol edinebilmelerine yönelik bir çalışma ortamı hazırlamayı da ihmal etmemektedir.