Türkiye’nin en iyi cast ajansı kapılarını açtı!

Türkiye’nin en iyi cast ajansı kapılarını açtı!

En iyi cast ajansı konumunda lider olan firmamız, 20 yılı aşkın süredir sektöre yeni isimler kazandırabilmek ve bu noktada çalışmalardan faydalanmanızı sağlamak bakımından yardımcı oluyor. Artık önde gelen bir firmanın kadrosunda yer alabileceğiniz gibi, projelerde ise kendinizi gösterebileceğiniz bir istihdam ortamı yaratmaktan geri kalmamaktayız. Bilindiği gibi projelerde boy göstermek isteyen oyuncu adayları, ajanslar bakımından çok sık araştırmalar yapmakta ve kendilerine hitap eden casting firmalarını tercih etmektedir.

Biz de çocuk cast ajansı ve yetişkin cast ajansı olarak her yaş grubu oyuncu adaylarını kendi bünyemize dahil etmekten mutluluk duyuyoruz! Sektör de önemli bir yere sahip olan firmamız, her yıl onlarca farklı oyuncu adayını TV filmi, sinema filmi, diziler ve reklamlara dahil etmekten geri kalmamaktadır. Farklı departmanlar üzerinden proje sunumlarını gerçekleştiren ve sizlerin Türkiye’de tanınan bir oyuncu adayı olmanızı sağlamak bakımından en iyi cast ajansı adı altında hizmetlerimizi sunmaktan geri kalmamaktayız.

Ajansımıza yeni yüzler arıyoruz!

Çocuk cast ajansı alanında yeni yüzler arayan firmamız, anne ve babalara çocuklarının TV yıldızı olma olanaklarını sunuyor. Bu noktada Ataberk Mutlu’yu ilk piyasaya kazandıran casting ajansı olarak her geçen gün daha fazla istihdam ortamları yaratmaktan da geri kalmadık. Türkiye’de marka değerini sürdüren ve bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber öne çıkan firmamız, standartları bakımından önemli bir yere sahip olan ilk ve tek firma konumunda yer alıyor.

Hemen siz de en iyi cast ajansı olarak bizleri tercih edin ve başvuru formlarını tarafımıza ulaştırın! Mail sistemiyle bizlere ulaştırılan tüm başvuru formlarını dikkatle inceliyoruz. Daha sonrasında ise kadromuza uygun olan oyuncu adaylarını alanımıza davet ederek, profesyonel ortamlarda fotoğraflarını çekiyor, onlara bir Cv oluşturuyor ve asistanlarımız tarafından ise proje sunumlarını gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün büyümeye giden ajansımız, çocuk cast ajansı alanında Kanal D ve Show TV projelerine yeni çocuk starlar kazandıracak!