Tims bu yıl tarihi sinema filmi çekecek!

Tims bu yıl tarihi sinema filmi çekecek!

Türkiye’nin önde gelen yapım firması Tims, bu yıl başlayacak olan bazı sinema filmleri için oyuncu seçimini ajansımızdan yana kullanacak! Hemen siz de dizi film oyuncusu olmak istiyorum diyorsanız, başvuru formlarını doldurabilir ve birkaç farklı fotoğraf ile beraber bizlere gönderebilirsiniz. Böylesi bir çalışma ile beraber sizlerin öne çıkan bir oyuncu olmanızı sağlayacak, beyaz perde de oyunculuğunuzu ispatlamanıza ise olanak tanımaktan geri kalmayacağız.

Türkiye’nin önde gelen firması olarak filmde oynamak için başvuru formunu dolduran ve tarafımıza ileten tüm adaylardan deneme çekimleri almaktayız. Daha sonrasında ise yeteneğine ve fiziksel özelliklerine güvendiğimiz adaylar için en kısa sürede sunumları gerçekleştirecek, öncü projelerin tamamında yer alma olanaklarına sahip olabileceksiniz. Bu tip bir çalışma tarzını doğrudan ele alabilmeniz ve aynı zamanda popüler bir ajans kapsamına ulaşabilmeniz adına buradayız! Hemen siz de dizi film oyuncusu olmak istiyorum kısmında yer alan başvuru formlarını bize iletin!

Hem erkek, hem bayan oyunculara ihtiyaç var!

Hem erkek, hem de bayan oyunculara ihtiyaç duyan firmamız, bu noktada çıtasını daha üst alanlara çekebilme konusunda ise kendisini geliştirmektedir. Filmde oynamak için başvuru formunu bizlerle buluşturan tüm adaylara şans tanımak ve önde gelen projelerin yıldızı olma imkanlarını sunabilmek açısından buradayız! Alanında önemli bir yere ulaşan ve doğru çalışma disiplinleri ile beraber kadrosunda yıldızlaşan isimleri barındıran firmamız, no name yüzlere şans tanımak için burada!

Reklam ajansları başvurularınızı hemen dizi film oyuncusu olmak istiyorum kısmından bizlere iletin ve hızlı incelemeler dahilinde tarafınıza dönüş yapalım. Onlarca yapım firması ile ortak çalışma yürüten ve Türkiye genelinde yer alan yeni yeteneklere şans tanımayı amaçlayan ajansımız, bu alanda elde ettiği başarılar ile beraber her geçen gün çıtasını daha üst alanlara taşımayı ihmal etmemektedir. Bu sayede başvurular çok daha basit ve kolay bir hale dönüşmektedir. Filmde oynamak için başvuru formu hususunda hemen bizlerle kontak kurun.