Star TV’nin Söz Dizisinde rol almak ister misiniz?

Star TV’nin Söz Dizisinde rol almak ister misiniz?

Dizi ajanslarına kayıt yaparak, bu yıla damgasını vuran Söz dizisinde oyuncu olmak ister misiniz? Önemli oyuncu kadrosuyla bu yılın en çok izlenen dizileri arasında yer alan Söz, 4 farklı oyuncuyu kadrosuna dahil etmeyi planlıyor. Biz de hem bayan, hem de bay oyunculardan gelecek başvurular neticesinde onlara hitap eden projeleri keşfetmek ve sunumları sağlayabilmek adına yoğunlukta bir çalışma ortamı hazırlamayı ihmal etmiyoruz.

Kalitesinden ödün vermeyen ve her geçen gün çıtasını çok daha üst pozisyonlara taşıyan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarısı ile beraber günümüzün lider firması konumunda yer almaktadır. %100’e kadar önem arz eden ve aynı zamanda en çok tercih edilen firma konumunda yer alan ajansımız, cazip imkanları ile beraber alanında önemli bir yer edinmeyi başarmıştır. Dizi oyunculuğu ajansları olarak yeni yüzlerin sektöre kazandırılmasını sağlamada önemli bir pay üstleniyor, bu sayede de sizlerin önünü açmayı hiçbir şekilde ihmal etmiyoruz. Bir tıkla dizi ajanslarına kayıt bölümünden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TRT ve Fox dizilerine de oyuncu arıyoruz!

Ajansımız tek bir dizi ile çalışmıyor, sektör de yer alan onlarca farklı diziye oyuncu sunumlarını gerçekleştiriyor. Dizi oyunculuğu ajansları olarak bu yıl TRT ve Fox dizilerine de oyuncu sunumları yapacak olan firmamızın bir parçası olmak istiyorsanız, hemen başvuru süreçlerini ele almaktan ve bizimle iletişime geçmekten geri kalmayın. Türkiye standartlarında önemli bir yer edinen firmamız, aktif hizmetleriyle beraber çıtasını çok daha üst pozisyonlara çekmekten geri kalmamaktadır.

Bir tıkla siz de dizi ajanslarına kayıt bölümünden bizimle kontak kurabilir, bu sayede öne çıkan projelerde rol alma fırsatları elde edebilirsiniz. Geçmişten, günümüze kadar hizmetler sunan ve 20 yılı aşkın süredir piyasanın en çok tercih edilen firması konumunda yer alan ajansımız, bu çalışmalarıyla beraber günümüz standartlarında lider bir konum elde etmeyi başarmıştır. Böylelikle dizi oyunculuğu ajansları kadrosunda yer alan bir isim olmanızın tam zamanı!