Savaşçı Dizisi Yakında Başlıyor

Yapımcılığını Limon Film’in yaptığı ve senaryo yazarlığını Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme alıp yazdığı, FOX tv’nin sabırsızlıkla beklenen yeni televiyon dizisi Savaşçı için hazırlıkları hızla devam ediyor. Çekimlerine çok yakında start verileceği duyuruldu.
Çok uzun bir zamandır  dizinin hazırlıkları devam eden ve Özel Kuvvetler Komutanlığı’na, halk arasında bilinen adıyla Bordo Bereliler’e mensup bir timin operasyon başarılarını anlatan Savaşçı Dizisi, öyküsü, hikayesi, anlatımı ve çekim teknikleri  ile Türk televizyonlarında bir ilk olmayı hedefliyor.


Bir zamanlar Bordo Bereliler’in özel birimlerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz (Murat Serezli) ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un (Berk Oktay) hapishaneden dışarı çıkıp tekrar özel timi toparlamaları  ve göreve dönüşleriyle başlıyor. Yüksek beceri, görev aşkı  ve ebedi  vatan ve toprak  sevgisiyle Kılıç Timi, Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış demir yumruğu, bükülemez bileği olacaktır. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında ve gönlünde  taşıyan bu genç yiğidolar, hayatlarını adadıkları vatan için canlarını  feda etmeye hazırdırlar.
Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atıksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in rol aldığı yeni dizi Savaşçı çok yakında FOX’ta ekrana gelecek.  Savaşcı dizisi oyunculuk başvurusu için www.castajans.blue sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sizde bu güzel destansı dizide rol alabilirsiniz.