Oyunculuk ve mankenlik ajansımız yeni yüzler arıyor!

Oyunculuk ve mankenlik ajansımız yeni yüzler arıyor!

Ajans manken ajansı olarak uzunca dönemdir sektörün lideri konumunda yer alan firmamız, kadrosunda yer alan tüm isimleri projeye dahil etmeyi başardı! Bu sebeple yeni iş istihdamları oluşturmak ve meslek gruplarını doğrudan ele almanıza yardımcı olmak bakımından emin adımlar atan ajansımızın bir parçası olmaya hazır mısınız? her geçen gün sizleri ileri vadelere taşıyan ve bu çalışmaları ile beraber lider konumunu da elden bırakmayan ajansımız, Türkiye’de marka değerini ispatlamış bir kuruluştur.

Özellikle Tümay Özokur casting başvuru formlarını tarafımıza ileten pek çok oyuncu adayı, Türkiye’nin en iyi ajansının bir parçası olabilme konusunda ise araştırmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Hemen siz de kayıtları tamamlamak ve doğrudan ajansımızın bir parçası olabilmek açısından hemen bizi tercih etmekten geri kalmayın. Dizi, reklam, sinema filmi, model ve mankenlik gibi alanlara kişi sunumunu gerçekleştiren ajans mankenlik ajansı, yeni meslek edinmek isteyen birçok yeni yüzün tamamen destekçisi oluyor.

Tümay Özokur casting ajansı başvuruları başladı!

Tümay Özokur casting ajansı başvuru yapmak isteyen adaylara kapılarını sonuna kadar aralayan ajansımız, yeni meslekleri doğrudan edinebilmeniz ve kendinizi hep bir adım ileri plana taşıyabilmeniz konusunda sizlere yardımcı oluyor. O halde tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek, doğrudan ajansımızın bir parçası olmaktır. Sizleri bu noktada ileriye taşımak ve kalıcılığınızı koruyabilme hususunda öncü hizmetler sunan ajansımızın bir parçası olmaktan geri kalmayın.

Lider bir firma olarak ajans mankenlik ajansı bünyesinde çalışmalar yapan ve her geçen gün daha fazla kişinin ihtiyacı olan ortamlar yaratan firmamız, tüm bu hizmet standartlarını ise ışık hızında sağlıyor. hemen siz de iletişim ağlarını oluşturmak ve bu sayede hizmetlerin tamamından faydalanabilmek açısından bizimle iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Türkiye’de marka değerini ileriye taşımaktan geri kalmayan ajansımız, Tümay Özokur casting ajansı başvuru adı altında sizlerden gelen tüm talepleri en hızlı şekilde incelemektedir.