Oyuncu olmanın yolu nedir?

Oyuncu olmanın yolu nedir?

Günümüzde birçok oyuncu adayı, bu noktada oyunculuk yapabilmek adına ajans arayışlarını sürdürmektedir. Sizlere şans tanımak ve oyuncu olmak için merak edilen tüm detayları ele almanızı sağlamak bakımından çalışan ajansımız, bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile beraber her yıl yeni bir oyuncunun önünü açmaktan da geri kalmıyor. Bu standartlarda artık kendinizi göstermek ve kaliteli projelerde sınayabilmek adına hemen başvurularınızı sağlayabilirsiniz.

Ek olarak sunduğumuz bir diğer hizmet türü ise mankenliktir! Ajansımız, oyunculuğun yanı sıra manken olmanın yolları konusunda da kitlelere aydınlatıcı bilgi ve haber içerikleri sunmaktan geri kalmamaktadır. Böylelikle projelerde kalıcı bir şekilde yer almak ve aynı zamanda bireysel kimliğinizi tanınan bir star haline dönüştürebilmenin fırsatları yine ajansımızdan geçmektedir. Her yıl sektöre pek çok oyuncu ve model sunumu yapan firmamız, oyuncu olmak için başvuru yapan adaylara bu noktada görüşme şansları sağlamaktadır.

Manken olmak için boy şartları vardır!

Manken olmanın yollarını araştıran kişiler, erkeklerde minimum 1.80, bayanlarda ise 1.65 boyunun üstünde olmalıdır. Böylelikle komple manken olma şansları elde edebileceksiniz. Boy kısıtlaması olan kişiler ise genelde yüz mankeni, el mankeni gibi alternatif sektörlere geçiş yapma durumunu daha makul bulmaktadır. Her daim aydınlatıcı bilgiler sunan ajansımız, çıtasını olabildiğince üste taşımayı da ihmal etmemektedir.

Siz de hemen oyuncu olmak için başvurunuzu yapın ve kadromuzda yer alan yeni yüz olma olanaklarına ulaşın. Alanının en çok tercih edilen ajansı olarak her anlamda kitlelere istihdam ortamları sağlamayı ihmal etmemekteyiz. Sektöre yeni isimler kazandırmayı hedefleyen ajansımız, yapmış olduğu bu çalışmalar neticesinde de pek çok kişiye yeni meslek edinme fırsatları tanıyor. Siz de manken olmanın yolları ve diğer sektörel bilgilere firmamız vasıtası ile ulaşmak istiyorsanız hemen başvurularınızı tarafımıza iletmekten geri kalmayın. Türkiye’nin en donanımlı ajansı olarak sizlerin önünü açma noktasında çalışmalarımıza devam ediyoruz.