Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine cariyeler aranıyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine cariyeler aranıyor!

Dizi casting İstanbul ajansımız, Fox TV’nin önemli yapımı olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer alacak 3 cariye oyuncusu aramaktadır. Ana casting olarak sizleri projelere dahil eden firmamız, yapım şirketleri alanında elde ettiği başarı ile beraber birçok farklı alana oyuncu sunumları gerçekleştirmeyi ihmal etmemektedir. Her geçen gün çıtasını daha üst seviyelere taşıyan ve alanında lider olan firmamıza hemen katılımlar gerçekleştirmek ister misiniz?

Bu tip bir çalışma ile beraber dizi oyunculuğuna başvuru yapma hususunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Alanında üstün bir hizmet anlayışını sunan ve aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen oyuncuları konumunda yer alan firmamız, kadrosunda yer alan 20 farklı ismi bu yıl dizi projelerine dahil etti. Dizi casting İstanbul ajansımız ile beraber artık kendinizi göstermek ve kaliteli projelerde yer alabilme hususunda ise önünüzde herhangi bir engel kalmamaktadır.

Dizilere başvuru yapmak için başvuru formunu indirin!

Başvuru formunu bizlere mail olarak ulaştıran tüm adaylara en kısa sürede dönüş yapmaktayız. Bu sayede ise en çok tercih edilen projelerin yıldızı olacak, aynı zamanda ise oyunculuk tecrübeniz ile beraber öne çıkan bir aday konumu elde edebileceksiniz. Kalitesinden ödün vermeyen ajansımız, her daim emin adımlarla ilerlemekte ve sektöre yeni yüzler kazandırmayı amaçlamaktadır. Dizi oyunculuğuna başvuru kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Yeni yüzlere istihdam ortamları yaratmak ve sektör de ilerleyiş kaydetmelerine yardımcı olmak bakımından çalışan firmamız, alanında ise pek çok oyuncu adayı tarafından tercih edilmektedir. Dizi casting İstanbul kadrosunda yer alan isimlere şans tanımak adına kendisini geliştiren firmamız, bu alanda elde ettiği başarılar ile beraber her daim öne çıkmaktan da geri kalmıyor. Böylelikle sizler de dizi oyunculuğuna başvuru bölümünden ajansımız ile iletişime geçebilecek ve önde gelen projelerin tamamında boy gösterme olanaklarına sahip olabileceksiniz.