Model ve oyuncu yetiştirmek için buradayız!

Model ve oyuncu yetiştirmek için buradayız!

Ajansımız, model oyunculuk ajansları kapsamında Türkiye’nin en çok tanınan casting firması olarak bilinmektedir. Bu sebeple her yıl sektöre 50’den fazla model ve oyuncu tedarik eden firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber kendisini daha ileri planlara taşımak ve bu alanda önemli bir firma konumuna erişebilmek adına casting direktörleri ile sunumlarını gerçekleştiriyor. Siz de kadromuzda yer alabilme fırsatlarına ulaşmak ve aynı zamanda önde gelen bir firma konumuna ulaşabilmek bakımından hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilindiği gibi manken oyuncular adı altında çalışmaları ile öne çıkan firmamız, bu kıstasa göre çok daha tanınan bir firma güvencesi oluşturabilme kapsamında kendisini geliştirmektedir. Sektör de önemli bir yere sahip olan ajansımız, rakip ajansların yapmış olduğu projelere de oyuncu sağlamayı hedeflemekte, böylelikle model oyunculuk ajansları kapsamında ise Türkiye’nin tüm bölgelerine hakimiyetini sürdürmektedir.

2017 güzellik yarışmalarına bay & bayan model arıyoruz!

2017 yılında düzenlenecek güzellik yarışmaları için manken oyuncular arayan firmamız, yeni yüzlere bu tip yarışmalarda kendilerini gösterme fırsatları vermeyi ihmal etmemektedir. Böylelikle çok daha tanınan ve aynı zamanda öne çıkan bir ajansın oyuncu & model kadrosunda yer alma fırsatlarına erişebilirsiniz. Kıstasını daha ileri seviyeler de tutmak ve aynı zamanda günümüz Türkiye’sinde bir isim / ikon haline dönüştürebilmenizi amaçlayan firmamıza hemen başvurularınızı gerçekleştirmekten geri kalmayın!

Aynı zamanda model oyunculuk ajansları adı altında sinema filmlerine, dizilere, TV filmlerine, reklamlara da bir sunum ortamı hazırlamaktan geri kalmamaktayız. her farklı alana tedarik işlemlerini sunmak ve bu çalışmalar dahilinde ise öne çıkan bir aday konumuna ulaşabilmek adına üstün hizmet olanaklarını sunan firmamız, çıtasını üst pozisyonlar da tutabilme hususunda ise çalışmalarını sürdürüyor. Bu denli öne çıkan bir ajansın kadrosunda yer almak, manken oyuncular kapsamında kendinizi ispatlamak adına hemen bizleri tercih etmekten geri kalmayın.