Model ajansımıza kayıtlar sürüyor!

Türkiye’nin en iyi model ajanslarından bir tanesi olan firmamız, bugüne kadar alanında pek çok kişiyi ön plana çıkartmayı başarmıştır. Kerem Bursin, Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ, Tolgahan Sayışman gibi önemli isimleri sektöre kazandırmayı başarmış olan firmamız, sizlerden herhangi bir ajans kayıt ücreti talep etmeden, proje sunumlarınızı gerçekleştirmektedir. Hemen siz de kayıtları tamamlamak ve doğrudan ajansımızın bünyesine dahil olmak açısından firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ajans modeller olarak bugüne kadar sektöre kazandırdığımız isimler, gerek defilelerde; gerekse çeşitli projelerde kendini gösterme imkanları buldular. İster sözleşmeli, isterseniz sözleşmesiz mantığıyla çalışan ve sizleri bu noktada ileriye taşımayı ihmal etmeyen casting ajansımız, birçok ünlü yapımcıyla çalışarak sizlere sektörde kalıcılığı vaat etmektedir. Hemen siz de kayıtları tamamlamak açısından ajansımıza dahil olun, model ajansları olarak sektörün öncüsü konumunda yer alan firmamızın bir parçası olma olanaklarına sahip olun!

Model ajansımız bünyesinde fotoğraflarınızı çekiyoruz!

Ajans modeller olarak sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetlerle beraber çıtamızı hep bir adım ileriye taşımaktayız. Sizleri çeşitli projeler ile buluşturmak ve modellik hizmetlerinin yanı sıra oyunculuk yapabileceğiniz ortamlar da yaratan ajansımız, rakiplerine istinaden son 10 senedir Türkiye’nin en iyi ajanslarından bir tanesi konumuna ulaşmıştır. Hemen siz de ajansımız ile iletişime geçebilir, kayıtları doğrudan tamamlayabilirsiniz.

Bu noktada ise model ajansları olarak sizlerden gelen başvuruları dikkatle inceliyor, ajansımız bünyesine uygun olan oyuncu & modeller ile iletişime geçerek profesyonel fotoğraflarını çekiyoruz. Daha sonrasında ise kayıt işlemlerini tamamlar tamamlamaz, projelere sunumlarını gerçekleştirmekteyiz. Bu noktada en iyisi konumunda yer alan ajansımıza hemen siz de dahil olarak birçok projede kendinizi gösterme fırsatlarına sahip olun. Ajans modeller olarak kadromuzda yer alan 20’den fazla isme bu yıl sektörün en iyi markaları ile çalışma olanakları verdik.