Lenovo bilgisayar reklamında oynamak ister misiniz?

Lenovo bilgisayar reklamında oynamak ister misiniz?

Reklamlarda oynamak için başvuru yapan tüm adaylara Dünyaca ünlü marka Lenovo’nun bilgisayarları için çekilecek reklam filmlerinde yer alma şansları veriyoruz. 71 farklı ülkeden oyuncular arayan Lenovo, 10 farklı reklam filmi çekecek ve TV / internet üzerinden yayınlarını gerçekleştirecek. Bu sayede kendinizi göstermeniz ve kaliteli projelerde rol almanız bakımından önünüzde herhangi bir engel kalmıyor.

Uluslararası projelere oyuncu tedarik eden cast reklam ajanslarımız, Türkiye’nin onlarca farklı ilinde yer alan şubeleri ile beraber sizleri öne çıkartmaktan geri kalmamaktadır. bu sayede çok daha donanımlı ve alanında önem kazanan pek çok ajans ile çalışabilmek söz konusudur! Sizlere kaliteli projelerin tamamını sunan ve bu süreç zarfında bir hizmet anlayışı aktaran firmamız, elde ettiği başarılar ile beraber her geçen gün sektörün öncüsü konumunda yer almaktadır. reklamlarda oynamak için başvuru formunu tarafımıza ileten adayların projelere doğrudan katılımlarını sağlamak için var olan çıtamızı daha üst seviyelere taşıyoruz!

2017 yılında 30 farklı reklam filmi için oyuncu seçeceğiz!

Her yıl onlarca farklı reklam filminin oyuncu kadrosunu kuran cast reklam ajanslarımız, bu yıl çekilecek 30 farklı reklam filmi için yüzlerce oyuncu adayı aramaktadır. Siz de bunlardan birisi olmak ve yeteneklerinizi medya sektöründe göstermek istiyorsanız hemen başvuruları tarafımıza iletmekten geri kalmayın. bu alanda üstün bir hizmet anlayışı sunan ajansımız, her geçen gün yeni starlara şans ve imkan tanıyabilmek açısından kıstasını daha ileri seviyelere çekmektedir.

Türkiye standartlarında ise birçok oyuncu adayı tarafından önem kazanmış bu çalışma standartları ile beraber reklamlarda oynamak için başvuru yapan adayların önünü açmayı hedeflemekteyiz. Sizlere hitap eden projeleri kısa sürede belirlemek ve bir sunum ortamı sağlamak bakımından çalıştığımız gibi, elverişli bir ortam yaratarak cast reklam ajansları bünyesinde yer alacak yeni isimler araştırmaktayız. Kendinizi göstermek ve öne çıkan projelerde rol almak açısından hemen siz de başvurunuzu tarafımıza iletmekten geri kalmayın.