Jet Sosyete Oyuncu Alımları

Yaptığı projeler ile yüksek kazançlar sağlayan Gülse Birsel ‘in yeni projesi olan Jet Sosyete Star Tv de izleyicisi ile buluştu. Her hafta yeni reytinglere imza atan Jet Sosyete dizisi yeni oyuncu adaylarını arıyor.

Büyük bir tekstil firmasının getir götür işini yapan karısı, kızı, baldızı ve kayınbiraderi ile yaşayan Yaşar ustanın bir anda firmanın genel müdürü olması ile hayatının değişmesini ele alan Jet Sosyete dizisi izleyici tarafından beğenilerek izlenmektedir. Dizinin kadrosunun neredeyse tamamı daha önce komedi dizilerinde oynayan başarılı oyunculardan oluşmaktadır. Bu durum dizinin başarısına bir yenisi ekliyor.

Sizde Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Bartu Küçük Çağlayan, Ecem Uzun, Derya Karadaş ve Gülse Birsel gibi başarılı oyuncular ile aynı kadroda bulunmak isterseniz Jet Sosyete oyunculuk başvuru ile cast ajansımıza ulaşabilirsiniz. Hem başarılı oyuncular ile bir araya gelmek hem de yüksek reyting yapan dizide bulunarak oyunculuk sektörüne geçiş yapabilirisiniz. Oyunculuk yeteneğinizi iyi dizilerde kanıtlayarak kaliteli yapımcılar ile çalışma fırsatı yakalama şansı elde etmeniz mümkündür.

Jet Sosyete dizisinin kadrosunda bulunmak ve yapımcıları ile çalışmak oyuncu olmak isteyen her oyuncu adayının hayallerini süsler. Her özellikte oyuncu alımı yapan Jet Sosyete dizisine sizde başvuru yapabilirsiniz. Jet Sosyete oyuncu alımları linkini tıklayarak istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak güncel fotoğrafınızın da olması ile dizide oynama şansına ulaşabilirsiniz.

Her hafta izleyicisini eğlendirmeyi başaran Jet Sosyete dizisi ile oyunculuklarını sergilen komedi ustası oyuncuların oyunculuklarını kamera arkasında da izlemek ve usta oyunculardan oyunculuk hakkında bilgiler edinmek cast ajansımız ile bu durum artık daha kolay olmaktadır. Cast ajansımıza online başvuru ile bize ulaşarak gerekli seçmelerden sonra sizde Jet Sosyete oyuncu kadrosundaki yerinizi alabilirsiniz.

Cast ajansımızın sunduğu her hizmetten yararlanarak oyunculuğunuzun daha da ilerlemesi ve bu yolda başarı kaydetmek için hedeflerinize daha yakın olursunuz. Jet Sosyete dizi ile başlayarak diziniz usta yapımcı ve senaristleri ile farklı projelere de imza atarak oyunculuk sektöründeki yerinizi doldurabilirsiniz. Eğitimin hiç bitmediği bu sektörde usta senaristler ile çalışarak oyunculuğunuzu geliştirebilirsiniz.