İzmit ajansları ile oyunculuğunuzu ispatlama zamanı!

İzmit ajansları ile oyunculuğunuzu ispatlama zamanı!

İzmitteki ajanslar araştırmalarını yapan birçok oyuncu adayı, tercihlerini hız kesmeden bizlerden yana kullanmakta ve kaliteli projelerde kendilerini gösterme olanakları elde etmektedir. Bu hizmetlerinden ödün vermeyen firmamız, çıtasını daha fazla üst sıralara taşıyabilmek ve kadrosunda yer alan oyuncu adaylarına şans tanımak adına buradadır! Sizlerin tip ve fiziksel özelliklerinize hitap eden dizi, film ve reklam projelerini bulan ajansımız; aynı zamanda sektöre model kazandırmaktadır.

Sizlerden her şekilde faydalanabilmek ve medya / TV sektörüne hızlı bir giriş yapabilmeniz bakımından İzmit ajansları olarak hizmetlerimizde sınır tanımıyoruz. Tercihinizi bu noktada bizlerden yana kullanmak ve kaliteli bir ajansın kadrosuna yer alabilmek adına başvuru formlarını tarafımıza iletin. Kadrosunda yenilenmeye giden firmamız, her anlamda İzmitteki ajanslar ile kıyaslandığı zaman “en iyisi” konumunda yer alan firma çizgisinden çıkmamaktadır.

İzmit’te donanımlı ajansımız sizleri bekliyor!

İzmit ajansları olarak her zaman kadromuzda yer alacak oyunculara eğitim çalışmaları sunuyor, deneyimli hocalarımız ile atölyeler üzerinden oyunculuk eğitimleri almanızı sağlıyoruz. Böylelikle herhangi bir projeye %100 hazır gitmeniz ve kendinizi göstermeniz bakımından önünüzde herhangi bir engel kalmamaktadır. Türkiye’de birçok oyuncu adayı tarafından ortak tercih konumunda yer alan firmamız, yaptığı çalışmalar neticesinde yeni oyuncu adaylarına şans tanımak adına buradadır.

Kayıtlarınızı hemen tamamlamak ve İzmitteki ajanslar kadrosunda yer alan bir isim olabilmek adına bizlerle iletişime geçmekten geri kalmayın. Türkiye’de pek çok oyuncu adayına projelerde yer alma şansları tanıyan firmamız, Türkiye genelinde yer alan şubeleriyle beraber her bölgede çekilecek olan setler için sizlere bir ortam zemini yaratmaktan geri kalmamaktadır. Kendinizi göstermeniz ve önem arz eden işlerde yer alabilmeniz için kıstasımızı ileriye taşıdığımız gibi, aynı zamanda ise İzmit ajansları olarak var olan projelerin tamamında yer edinmenizi sağlamaktan da geri kalmıyoruz. Model ve mankenlik yapmak isteyen adaylardan gelen başvurular neticesinde de sunumlar sağlamaktayız.