İstanbullu Gelin için bay / bayan oyuncu gerekiyor!

İstanbullu Gelin için bay / bayan oyuncu gerekiyor!

Casting ajansları İstanbul olarak kadromuza dahil olacak yeni isimlere Kanal D’nin önemli projesi İstanbullu Gelin’de yer alma şansları veriyoruz! Türkiye’de birçok oyuncu adayı tarafından hayallerin dizisi olarak isimlendirilen İstanbullu Gelin, kadrosunda Özcan Deniz gibi önemli isimleri barındırıyor. Bu sayede siz de dizilerin yıldızı olabileceğiniz gibi, oyunculuk tecrübelerinizi ispatlama ve öne çıkan projelerde ise yer alabilme olanaklarına ulaşabileceksiniz.

Cast ajansa başvuru yapmak için hemen başvuru formunu indirin ve doğrudan tarafımıza ulaştırın! Böylelikle başvuruları ele almak ve aynı zamanda önde gelen projelerde kendinizi ispatlamak adına bizleri tercih etmekten geri kalmayın. geçmişten, günümüze kadar birçok oyuncu adayına istihdam kaynağı olan ajansımız, bu alanda ise yapmış olduğu çalışmalar ile beraber kalitesini hep bir adım ileri noktalara taşımayı başarmıştır! Siz de hemen ajansımıza kayıt işlemlerini tamamlayın, bu sayede ise cast ajansları İstanbul kadrosunda yer alan bir isim olun.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-03-06 05:41:31Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Ajansımızın yıldız oyuncusu olma fırsatı kapınızda!

Cast ajansa başvuru yapan adayları kendi bünyesine davet ederek deneme çekimleri alan firmamız, bu sayede ise önemli projelerin tamamında boy gösterebileceğiniz hizmetleri sağlamaktadır. Alternatif olarak diğer Kanal D dizilerine de oyuncu sunan firmamız, bu yıl Bodrum Masalı, Poyraz Karayel ve Vatanım Sensin dizilerine 3’er oyuncu tedarik etmiştir.

Yapılan bu çalışmalar ile casting ajansları İstanbul kıyaslamasında en iyi olan firmamız, yeni oyuncuları kadrosuna katarak, Türkiye’de star yaratmaya fazlası ile heveslidir! Bu kapsamda ise sizler ajansımız bünyesinde yer alan bir isim olabilecek, aynı zamanda ise çeşitli projelerde kendinizi sınama olanaklarına ise doğrudan ulaşabileceksiniz. Cast ajansa başvuru yaparak önde gelen pek çok projede yer almanız ve aynı zamanda projelerin yıldızı olabilmeniz hususunda şans tanımaktayız. Böylelikle sizler de projelerde yer alma ve aynı zamanda kendinizi TV dizilerinde rol alarak ispatlamak için hemen bizleri tercih edin.