İstanbullu Gelin dizisine oyuncu aranıyor!

İstanbullu Gelin dizisine oyuncu aranıyor!

Star ajans İstanbul olarak bu sezon Star TV’nin önemli projelerine oyuncu sunumları yapmayı ihmal etmedik! Her geçen gün çıtasını çok daha üst sıralara taşıyan ve aynı zamanda kalitesinden ödün vermeyen firmamız, bu alanda ise marka değerini çok daha üst konumlara taşımayı başarmıştır! Hemen siz de firmamızın bir parçası olmak ve İstanbullu Gelin dizisinde Özcan Deniz ve Aslı Enver ile beraber rol almak adına kayıtlarınızı tamamlamayı ihmal etmeyin.

Alanının en çok tercih edilen firması olarak çıtamızı her daim daha fazla üst alanlara taşıyor, oyunculuk ajansları başvuru formu üzerinden yeni oyuncu adaylarının önünü açabilme noktasında da elverişli bir çalışma geçmişi hazırlıyoruz. Geçmişten günümüze kadar pek çok oyuncu adayına istihdam ortamları yaratmış olan firmamız, çıtasını bu alanda üst noktalara taşıyabilmek ve kaliteli işlerde rol almanızı sağlamak bakımından da çalışmalarına hız kazandırmaya devam etmektedir. Star ajans İstanbul olarak, tüm Star TV projelerinde rol alma şansları elde edinin!

Kanal D ve Show TV dizileri için de oyuncu arıyoruz!

Aynı zamanda İçerde ve Arka sokaklar dizilerinde rol alacak oyuncu arayışlarımızı da sürdürmekteyiz. Her sezon önemli projelere oyuncu sunumlarını sağlayan ve bu alanın tartışmasız en iyi firması konumunda yer alan ajansımız, çıtasını çok daha üst pozisyonlar da tutarak, var olan hizmetlerini arttırmaktan geri kalmamaktadır. Oyunculuk ajansları başvuru formu üzerinden hemen siz de ajansımızın bir parçası olma fırsatlarını elde edin.

Türkiye’de önemli bir yer eden ve aynı zamanda 25 yılı aşkın süredir sektör de yer alan firmamız, bu noktada ise elde ettiği başarısı ile beraber kendisini geliştirmeyi ihmal etmemektedir. Türkiye’de pek çok yeni nesil oyuncu adayı da bu tip projelerde rol alabilmek adına araştırmalar yapmaktadır. Biz de tecrübeli ve tecrübesiz tüm adayların önünü açabilmek, Star ajans İstanbul konusunda kadromuzda yer almanızı sağlamak adına çalışıyoruz.