İstanbul’da reklam ajansları mı arıyorsunuz?

İstanbul’da reklam ajansları mı arıyorsunuz?

Pek çok yeni nesil oyuncu adayı, reklam filmlerinde rol almak ve yeteneklerini sergilemek açısından araştırmalar yapmaktadır. Reklam ajansları İstanbul kapsamında firmamızın yeni parçası ve üyesi olabilmek adına hemen bizi tercih etmekten geri kalmayın. Alanında lider bir izlenim ortaya koyan ve her geçen gün çıtasını çok daha üst pozisyonlara çeken firmamız, bu sayede yeni yüzlerin sektör de kalıcı bir yer edinmesine olanaklar tanımaktadır.

Siz de lider firmamızın bir parçası olarak bu alanda aktif olmak ve aynı zamanda manken çekimleri başta olmak üzere pek çok departmanı kendi kadrosunda barındıran firmamızın bir parçası olabilirsiniz! Eşsiz çalışmalar ile her geçen gün daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer alan ajansımız, bu sayede yeni yüzlerin tanınırlığına yönelik bir çalışma geçmişi sunmayı da ihmal etmiyor. Bir tıkla reklam ajansları İstanbul kadromuza dahil olun, bu alanda kendinizi gösterme fırsatlarına direkt olarak erişebilmenin keyfini sürün.

Yeni oyuncuların önünü açıyoruz!

Manken çekimleri üzerinden model olmak isteyen adaylara da iş olanakları sunan firmamız, 30 yılı aşkın süredir bu sektörün en çok tercih edilen firması konumundadır. TV’de yıldız olan pek çok ismin yolunun düştüğü firmamız, sektöre kazandırmış olduğu kişiler sayesinde yeni nesil adaylar tarafından da sık sık başvurular almaktadır. Bir tıkla firmamıza dahil olabilir, siz de başvurular neticesinde ajansımıza katılım olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Bu alanda muhteşem hizmetleri ışık hızında sunan ve yeni nesil oyuncu adaylarına kendini gösterme fırsatları veren firmamız, reklam ajansları İstanbul olarak 2017 yılında 30 reklam filmi projesini üstlenmiştir. Ana cast olarak reklam projelerinde rol almanız ve kendinizi göstermeniz konusunda herhangi bir engeli bulunmayan firmamız, tüm bu çalışmalar ile beraber en çok tanınan isim konumunda yer almaktadır. Bir tıkla başvurunuzu yapın, manken çekimleri ve çeşitli işlerde rol alma şansları elde edin.