İstanbul ve Bursa şubemiz film oyuncuları arıyor!

İstanbul ve Bursa şubemiz film oyuncuları arıyor!

Bursa film ajansları olarak Ağustos ayında bölgede çekilecek olan 2 farklı sinema filmi için oyuncu arayışlarımız sürüyor! Bu noktada sizleri kaliteli işlere kazandırmak ve tüm proje boyunca desteklemek adına çalışan firmamız, bu başarısını çok daha üst limitlere taşıma noktasında da lider! Hemen siz de kaliteli işlerde rol alabilmek açısından tercihinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin. Bugüne kadar 20 seneyi aşkın zamandır pek çok oyuncu yetiştirmiş olan casting ajansımız, çıtasını ise her geçen gün daha fazla öne çıkartmaktadır.

Günden güne kitlelerin ortak tercihi olarak görülen firmamızın bir parçası olmak ve çeşitli işlerde aktif olarak rol almak adına hemen bizi tercih edin. Film ajansları İstanbul olarak sizleri bu alanda temsil edebilmeyi amaçladığı gibi, aynı zamanda ise üstün bir hizmet anlayışını da günden güne ele almanızı sağlıyoruz. Sektöre yeni giriş yapan birçok oyuncu adayını bu sezon dizi, film ve reklam projelerine kazandıran firmamız, Bursa film ajansları olarak çıtasını her daim daha üst alanlara taşıyor.

Yeni nesil oyuncular bize emanet!

Yeni nesil oyuncu yetiştirme konusunda 1 numara olan film ajansları İstanbul, yeni star adaylarının önünü açma konusunda çalışmalarına devam etmektedir. Siz de bu kapsamda en kaliteli işlerin yıldızı olabilmek ve kendinizi göstermek amacıyla hemen firmamıza başvurularınızı gerçekleştirmekten geri kalmayın. Günden güne çıtamızı çok daha fazla yükselttiğimiz gibi, 30’dan fazla oyuncumuz 2017 yılıyla beraber çeşitli işlerde görev alma fırsatını edindiler.

Bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber Bursa film ajansları kadrosunda yer alan bir yıldız olma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Yeni nesil oyuncular ile yakından ilgilenen ve tüm projelere sunumlarınızı yapan firmamız, sizleri resmi bir kimlikle temsil etmekte ve rolü alabilmeniz adına yapım firmalarına çalışmalar aktarmaktadır. Film ajansları İstanbul kadrosunda yer alarak kaliteli bir firmanın güvencesi altında olabilirsiniz.