İstanbul içi fuar hostesi ve manken arıyoruz!

İstanbul içi fuar hostesi ve manken arıyoruz!

İstanbul fuar hostes olarak uzunca dönemdir sektöre kazandırdığımız yeni yüzlerle tanındık! Sizlere de bu alanda kalıcılık sunabilmek ve aynı zamanda öne çıkan bir fuar hostesi olabilme imkanlarını tanıyan firmamız, kıstasını durmadan daha ileri seviyeler de tutabilmek açısından kendisini geliştirmektedir. Alanında lider bir tutum elde eden ve aynı zamanda pek çok kişi tarafından önemsenen ajansımıza doğrudan katılım gerçekleştirmek ister misiniz?

Hemen bizimle iletişime geçebilir, bu sayede iç çamaşırı manken ajansları konusunda ise dolgun paralar karşılığında modellik yapabilirsiniz. Biraz daha özgür bir sektör olmasından kaynaklı, diğer giyim ürünlerine göre iç çamaşırı reklamlarında veya kataloglarında yer almak sizlerin 5 katına kadar fazla para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu sebeple Türkiye’de birçok model adayı, bizlerle çalışabilmek açısından başvuru formlarını tarafımıza ulaştırmaktadır. İstanbul fuar hostes konusunda da arayışlarını sürdüren firmamıza kayıtlar tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleşiyor!

İstanbul’un en kaliteli ajansı!

İç çamaşırı manken ajansları olarak kısa sürede yüzlerce farklı bay & bayan adaylardan dönüş aldık! Sizlere iş istihdamları oluşturmak ve markalara doğrudan sunumlarınızı gerçekleştirme hususunda da emin adımlar atan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber sektörün en çok tercih edilen firması olarak görülmektedir. Doğrudan ajansımıza dahil olabilmek ve kendinizi bu tip projelerde sınamak adına hemen bizlerle kontak kurmayı ihmal etmeyin.

Bunun yanı sıra İstanbul fuar hostes olarak sizleri açılışlara, galalara, herhangi bir fuarda gerçekleşecek olan stantlarda yer alan manken olarak görev alma istihdamları yaratabilmekteyiz. Böylesi bir çalışma ile öne çıkan model adayı olabileceğiniz gibi, sizleri sektör de kalıcı bir yer edinebilme ve aynı zamanda tanınan bir isim haline dönüştürebilme konusunda da tüm fırsatları sunmaktan geri kalmıyoruz. Artık iç çamaşırı manken ajansları olarak yeni yüzleri kendi kadromuza dahil edebilmek açısından çalışmalarımızı sürdürüyoruz.