Fotomodel olmak ister misiniz?

Fotomodel başvurularını başlatan ajansımız, sizlere çeşitli projelerde yer alabilme şansları tanımak ve aynı zamanda giyim markaları, elektronik markaları, e-ticaret sitesi fotoğrafları, katalog fotoğrafları gibi birçok işte yer alma fırsatları veriyor! Günümüzde ise Türkiye’nin en gözde ajanslarından bir tanesi olarak görülen firmamız, sizleri sektöre kazandırabilmek ve isim olmanıza yardımcı olmak açısından burada!

Tercihinizi hemen ajansımızdan yana kullanarak, siz de manken ajansları başvurularını tamamlayabilir ve projelere doğrudan sunulabilirsiniz. Birçok yerde bulunan ofislerimiz ile beraber marka değerinizi yükseltmek ve isim olmanıza yardımcı olmak açısından buradayız. Ajansımıza kayıt tamamen ücretsiz olup, sizleri çeşitli projelere kazandırabilmek açısından çalışmaktayız. Fotomodel başvurularınızı hemen yapabilir, bu sayede birçok projede kendinizi gösterme şanslarına da erişebilirsiniz. Bu alanın en iyisi olarak sizleri de kendi bünyemize dahil ediyoruz.

Mankenlik fırsatı parmaklarınızın ucunda!

Manken başvuruları yaparak, siz de model olarak bir meslek edinme fırsatlarına ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar pek çok kişiye istihdam sağlamış ve sunumlarını gerçekleştirmiş olan en iyi oyunculuk ajansımız, sizlere de şans tanımayı ihmal etmediği gibi, her anlamda ise ön plana çıkabileceğiniz bir ortam yaratabilmektedir. Böylelikle artık kendinizi göstermek ve pek çok projede yer almak oldukça kolay bir hale dönüşmektedir. Ajansımız Çocuk Oyuncu Ajansı olarakta çocuklarımıza fotomodellik alanında bir katalogçekimlerinde boy göstermelerine aracılık yapmaktadır.

Özellikle fotomodel başvurularının yoğunlaştığı bir döneme girilmişken, sizler de kaliteli bir ajansın bünyesinde yer alarak kendinizi gösterme fırsatlarına sahip olun. Bilindiği gibi bu tip işleyişler her bakımdan önem taşıyan ve kitleler tarafından da değer gören bir durumdur. Ajansımızda yer alan ve menajerliğini üstlendiğimiz kişilere de sektörel anlamda dizi, sinema, reklam filmi gibi projelerde yer alma şansları vermekteyiz. Mankenleri oyunculuk camiasına kazandırabilmek ve kendilerini gösterme olanakları verebilmek adına yardımcı olduğumuz gibi, bu sayede sizleri ön plana çıkartabilmek açısından da kendimizi geliştirmekteyiz.