Fotomodel olmak ister misiniz?

Foto ajans olarak bugüne kadar sektöre birçok fotomodel kazandırmayı başarmış olan altyapımız, sizleri doğru projelere sunabilme kapsamında ise istikrarlı çalışmalarını sürdürmektedir. Alanının lideri konumunda yer alarak çeşitli projelerde yer almanıza fırsat tanıyan ajansımız, bu alanda ise Türkiye’nin en kaliteli kadrosuna sahiptir. Hemen siz de kayıt işlemlerini tamamlamak ve doğrudan ajansımıza kaydolmak istiyorsanız bizi tercih etmekten geri kalmayın.

Alanında lider olan ajansımız, ajans kayıtları adı altında sizlere yeni meslek grupları sunabilmek ve bu sektörde kalıcılığınızı korumak adına yardımcı olmaktadır. Bu sayede ise proje bazlı olarak kendinizi göstermek ve projelerde test etmek söz konusu olabiliyor! Kayıt işlemlerini doğrudan tamamlamak ve bu sayede ajanslarımızın bir parçası olmak artık çok kolay! Hemen siz de bizleri tercih edebilir, kayıtlar sonrasında ise foto ajans bünyesinde yer alan bir isim haline dönüşebilirsiniz.

Nasıl fotomodel olunur?

Fotomodel olabilmek için öncelikle ajans kayıtlarını tamamlamanız ve bizlerin çatısı altında yer almanız gerekmektedir. Ajansımıza bağlı olan oyuncu ve modellere çeşitli işlerde yer alma fırsatı veriyor, bu sayede Türkiye’nin her bölgesinde yer alan ajansımız ile çalışabileceğiniz ortamlar yaratıyoruz. Kalitesiyle göz dolduran ve kıstasını bu noktada ileri vadelere çeken ajansımıza hemen siz de kaydolabilir, böylelikle bir iş olanaklarından faydalanma şanslarına da ulaşabilirsiniz.

Her anlamda popülerliğini sürdüren ve foto ajans olarak sizleri birçok proje ile buluşturan altyapımız, kendi bünyesinde yer alan uzman departman çalışanları ile beraber Türkiye’de yer alan pek çok projeye hakimdir. Kayıtları doğrudan tamamlayarak siz de ajansımıza dahil olabilir, bu alanda yaptığımız çalışmalar ile beraber de kendinizi gösterme olanaklarına erişebilirsiniz. Artık ajans kayıtları ile beraber çeşitli projelerde yer almak ve aynı zamanda yeni bir meslek grubunu elde etmek söz konusudur! Mail olarak bizlere başvuru formlarını ulaştırın, siz de kayıtları böylelikle tamamlayın.