Fotomodel ajansımız yeni yüzlere şans tanıyor!

Fotomodel ajansımız yeni yüzlere şans tanıyor!

Ajans fotomodel olarak her sene 20’den fazla yeni yüzü kadromuza katıp, onlar için en uygun projeleri seçmek ve yönlendirme yapmak için çalışmaktayız. Bu alanda elde ettiğimiz muhteşem tecrübe ile beraber her anlamda öne çıkmanızı desteklediğimiz gibi, bu hususta da Türkiye’nin en donanımlı ajansı bünyesinde yer alıyoruz. Her yaş aralığı fotomodeli kendi kadrosuna dahil edebilmek adına çalışan ajansımıza hemen siz de katılım gerçekleştirmek ister misiniz?

Yapılan bu devasa çalışmalar ile beraber öne çıkmak ve aynı zamanda bebek fotomodel ajansları kadrosunda yer alan bir yıldız olmanın keyfini sürün. Bu kıstasa göre daha fazla öne çıkmanız ve aynı zamanda önem gören projelerde boy gösterebilmeniz bakımından çalışmaktayız. Türkiye’de birçok oyuncu ve model adayını sektöre kazandıran firmamız, ajans fotomodel olarak sizlerden gelen tüm başvuruları dikkatle gözden geçirmektedir.

Başvurularınızı inceleyen bir departman oluşturduk!

Bebek fotomodel ajansları olarak sizlerden gelen başvuruları anında inceleyen ve olumlu / olumsuz dönüşleri tarafınıza yapan bir firma kimliğinde yer alıyoruz. Türkiye’de pek çok oyuncu adayının ortak tercihi konumunda yer alan firmamız, bu sayede de standartların çok üzerinde yer alan bir sunum ortamı hazırlamakta ve sizler için en uygun rol seçimlerini yapmaktan da geri kalmamaktadır. Böylesi bir çalışma sayesinde de Türkiye’de tanınan bir fotomodel olma fırsatını ayaklarınıza kadar getiriyoruz!

Bugüne kadar Kıvanç Tatlıtuğ, Berk Atan, Berk Oktay, Tolgahan Sayışman gibi önemli modeller ile çalışan; onları TV dünyasına kazandıran ajansımıza hemen katılım gerçekleştirmek ister misiniz? bu noktada ise ajans fotomodel olarak sizlerden gelen tüm başvuruları dikkatle inceliyor, daha sonrasında da siz değerli oyuncu adaylarına uyum sağlayacak projelere doğrudan bir sunum ortamı hazırlamayı da ihmal etmiyoruz. Böylesi bir çalışma ile kendinizi ispatlamak ve kadromuzda yer alabilmek söz konusudur! Hemen siz de bebek fotomodel ajansları ve diğer yaş aralıklarına ilişkin bizlerle kontak kurabilirsiniz.