Fazilet Hanım ve Kızları Oyuncu Alımları

Star tv’ nin başarılı dizisi Fazilet Hanım Ve Kızları yeni oyuncuları ve yeni yüzleri kadrosunda görmek için oyuncu alımlarına başladı.

Kızları için her şeyi göze alarak en iyisini yapmaya çalışan annenin hayat hikayesini anlatan Avşar filminde yapımcılığını üstlendiği Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinin yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu oturuyor. Şimdiye kadar birçok dizide başarı elde eden oyuncular ile çalışan Fazilet Hanım Ve Kızları dizisi yeni oyuncular oyuncu alımını başlattı. Her rolde oyuncu ihtiyacı olan Fazilet Hanım Ve Kızları dizisi yaş, cinsiyet ve tecrübe sorunu olmadan yapılan her başvuruyu değerlendirmektedir. Cast ajans takip edebilirsiniz.

Sizde hem başarılı oyuncular ile bir arada olmak hem de oyunculuk sektörüne adım atmak istiyorsanız Fazilet Hanım Ve Kızları dizisi oyuncu alımları alanı eksiksiz ve güncel fotoğrafınız ile doldurarak dizide oynama şansı elde edebilirsiniz. Dizinin her hafta izleyicisi tarafından merakla beklenen bölümlerinde bulunmak ve oyunculuk eğitimi konusunda kendinizi geliştirmek için karşınıza çıkan fırsatı değerlendirebilirsiniz. Oyuncu, yan oyuncu ya da figüran olarak dizideki yerinizi alarak oyunculuğunuzu kanıtlayabilir ve izleyici tarafından sevilerek başarı elde etme hakkına sahip olabilirsiniz.

Fazilet Hanım Ve Kızları oyunculuk başvurusu ile dizinin hikaye ve senaryosunu yazan Sırma Yanık ve bir çok başarılı set çalışanları ile bir araya gelerek set ortamlarında bulunma ile tecrübe kazanabilirsiniz.

Cast ajansımızın online başvuru sisteminden yararlanarak başlangıç olarak ofisimize gelmeden başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz cast ajans direktörleri tarafından özenle incelenir.   Başvurunuzun onaylanması halinde cast ajansımızın yetkili kişileri tarafından iletişime geçilerek Star tv’ nin başarılı dizilerinden olan Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinin yapımcıları ile çalışma şansını elde edersiniz. Elde ettiğiniz bu fırsat ile oyunculuğunuzu ve oyunculuk kabiliyetiniz hem yapımcılara hem de izleyiciye kanıtlayarak sevilen oyuncu kategorisine geçersiniz. Sevilen oyunculuğunuz ile Fazilet Hanım Ve Kızları dizisine renk katarak oyunculuk mesleğinizi geliştirme şansı elde etmeniz ile başarılı projelere imza atarsınız.

Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde oynayarak öncelikle kamera önü eğitimine başlamış olursunuz. Aynı zamanda kamera önü heyecanınıza da başarılı oyuncular ile oynayarak atlatabilirsiniz.