El mankeni olarak Çizi reklamında yer alın!

El mankeni olarak Çizi reklamında yer alın!

El mankenliği ajansları olarak birçok deterjan, şampuan ve diğer firmaların reklam filmlerine sunumlar yapan ajansımızda yer almak ister misiniz? yakın plan olarak el çekimleri ile projelerde yer alma fırsatları veriyor, aynı zamanda ise donanımlı casting firmamız ile daha kaliteli projelerde kendinizi gösterme fırsatları tanıyoruz. Bugüne kadar birçok oyuncu adayı tarafından tercih edilen firmamız, 20 yılı aşkın süredir sektöre oyuncu kazandırmak adına çalışmaktadır.

Sunulan bu hizmet akışları ile beraber İstanbul cast ajansları başvuru kadrosunda yer alan bir isim olabilmenizi kolaylaştırmaktayız. Hizmet standartlarından ödün vermeyen ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliği elde etmenize yardımcı olan ajansımız, bu çalışmaları neticesinde ise her geçen gün daha fazla ileri gitmenizi sağlamaktadır. Hizmetler ile beraber el mankenliği ajansları kadrosunda yer alan önemli bir isim olma fırsatı parmaklarınızın ucunda!

Çeşitli reklam filmlerinde oynayarak ek gelir elde edin!

Reklam filmlerinde yer alacak oyunculardan ekstra bir eğitim istenmediği gibi, bu noktada fiziksel ve tip özelliklerine göre seçimler yapılmaktadır. İstanbul cast ajansları başvuru yaparken bizlere 2 farklı açıdan çekilmiş resim ulaştırmanız yeterli olacaktır. Karakteristik yüz yapısı olan kişilere reklam filmlerinde rol alma olanakları tanıyan firmamız, bu çalışmaları ile beraber her geçen gün daha fazla ileri gitme şansları elde etmiştir.

Türkiye’de rekor oyuncu çıkartma rakamlarına ulaşmış firmamız, el mankenliği ajansları ve diğer pek çok kategoriye ilişkin yeni oyuncu istihdamları sağlama konusunda da kendisini geliştirmektedir. Tercihinizi bu noktada bizlerden yana tutmak ve önem gören projelerin tamamında rol alabilmek adına hemen başvuru ortamlarını ele almaktan geri kalmayın. Var olan hizmetler dahilinde ise sizlere İstanbul cast ajansları başvuru kategorisinde kendinizi gösterme olanakları tanıyor, böylelikle projelerin aranan yıldızı olabilmeniz konusunda ise tüm hizmet anlayışlarını ulaştırmayı ihmal etmiyoruz.