Dizilerde oynamak isteyen oyuncular dikkat!

Dizilerde oynamak isteyen oyuncular dikkat!

Dizilerde oynamak için ne yapmalıyım sorusu son dönemlerde çok sık tarafımıza yöneltilmeye başlandı. Biz de bu noktada yeni oyuncu adaylarını keşfetmek ve aynı zamanda onları aydınlatabilme noktasında çalışmalara devam ediyoruz. Günden güne daha fazla oyuncu adayının ortak tercihi konumunda yer alan firmamız, bu alanda elde etmiş olduğu başarısını çok daha üst pozisyonlara çekebilme noktasında da kendisini geliştirmektedir.

Hemen siz de film ajans kayıtları üzerinden hem TV ve sinema filmi, hem de dizilerde rol alma şansları elde edin. Her yıl kadromuzdan 40’ı aşkın oyuncuyu, dizi ve sinema filmlerine ana cast olarak yerleştirmekteyiz. Bu alanda elde etmiş olduğumuz başarı ile beraber günümüzün en çok tercih edilen firması konumunda yer alıyoruz. Çıtamızı daha üst seviyelere çekmek ve donanımlı bir ajansın parçası olmak bakımından siz de tercihinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin. Dizilerde oynamak için ne yapmalıyım ve buna benzer pek çok soruya cevap buluyoruz.

Ajansımız yeni oyuncu yetiştirmede lider!

Ajansımız, yeni oyuncu yetiştirme konusunda lider! Film ajans kayıtları bölümünden en ihtişamlı projelerde rol alma fırsatlarını bir tıkla sunuyoruz. Bu alanda elde etmiş olduğumuz başarı ile beraber günden güne daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer almaktayız. Günden güne hizmetlerde öne çıkan ve aynı zamanda donanımlı bir ajans görünümü veren firmamız, başarısını çok daha üst limitlere taşıyabilme noktasında da kendisini geliştirmiştir.

Bu hususta ise dizilerde oynamak için ne yapmalıyım ve buna benzer pek çok sorunun cevap bulduğu firmamız, siz değerli oyuncu adayları için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Firmamız, 2017 yılı itibariyle Kanal D, Show TV, Star TV, TRT, Fox TV ve TV 8 projelerine isim sunmayı ihmal etmiyor. Siz de hemen film ajans kayıtları üzerinden başvurunuzu yapın, bu sayede tamamen kaliteli işlerin yıldızı olma fırsatlarına sahip olun.