Dizi ve reklam filmi ajansımız oyuncu alımına başladı!

Dizi ve reklam ajans başvuru alanında yeni oyuncuların kabulünü gerçekleştiren ajansımıza siz de davetlisiniz! Hemen formu indirip, başvuru sürecini başlatabilir ve ajansımızın bir parçası olma şanslarına sahip olun! Bugüne dek kitleleri çeşitli projeler ile buluşturmayı amaçlamış ve başarmış olan ajansımız, en kaliteli çıkışını yaratabilmek ve sizlerin sektörde isim olmasını sağlamak bakımından öncü adımlar atmayı ihmal etmemektedir.

Bu sayede ise kendinizi göstermek ve dizi ajansı başvurularını tamamlamak çok daha basit bir hale dönüşmektedir. Geçmişten, günümüze kadar uzun yıllardır sektörün lideri konumunda yer alan ajansımız, yaptığı nefis çalışmaların tamamını tamamen kadrosunda yer alan oyuncuların mutluluğuna göre dizayn etmiştir! Bu sayede hem oyuncu memnuniyeti sağlanıyor, hem de sizleri daha kaliteli projelerle buluşturabilme olanakları ön plana çıkıyor. Reklam ajans başvurularınızı hemen siz de gerçekleştirin, bu sayede ajansımızın bir parçası olun!

Kanal D, Show, Star, Fox, TRT Dizilerine oyuncu aranıyor!

Çeşitli kanallara yeni yüz arayan yapım şirketleri, özellikle dizi ajansı başvurularını tamamlayan pek çok oyuncuyu bizlerden talep etmektedir. Sizleri ajansımıza kaydettikten hemen sonra proje bazlı olarak sunumlarınızı gerçekleştiriyor, daha sonrasında ise kabul gören oyuncuların deneme çekimi verebileceği ortamlar yaratıyoruz. Böylelikle birçok projede isim yapma ve aynı zamanda kendinizi öne çıkartma şansı söz konusu olmaktadır.

Doğrudan kayıt hizmetlerini tamamlamak ve ajansımıza dahil olabilmek açısından girişinizi yapın, bu sayede reklam ajans başvuru olarak siz de her geçen gün daha fazla öne çıkabilme olanaklarına sahip olun. Türkiye’nin en iyisi olarak gösterilen ajansımız, bu alanda yaptığı üstün çalışmalar ve kaliteli hizmetlerle beraber her anlamda sizleri öne çıkartmaktadır. Artık projelerde doğrudan yer alabilecek ve kendinizi gösterme fırsatlarına da sahip olabileceksiniz. Dizi ajansı başvurusu için formu indirebilir ve doldurduktan sonra tarafımıza iletme şanslarına sahip olabilirsiniz.