Dizi ve film başvurularınızı hemen yapın!

Dizi ve film başvurularınızı hemen yapın!

Dizi film başvuruları yapan oyuncu adayları, kaliteli projelerde kendilerini gösterebilmek açısından bizleri tercih etmektedir. Bu alanda yapmış olduğumuz nefis sunumlar ve işlerle beraber sizleri hep bir adım ileriye taşıyan ajansımız, Türkiye’de ise birçok oyuncu adayı tarafından ortak tercih olarak görülmektedir. Kaliteli projelerde kendinizi ispatlamak ve “oyuncu” sıfatında yer alarak, bu sektörden para kazanmak ister misiniz?

Sizleri en doğru projelere sunan ajansımız, aynı zamanda her yıl yüzlerce farklı reklam filminin ana castını oluşturmaktadır. Bu sebeple pek çok oyuncu bizleri reklam oyunculuk başvuruları adı altında tercih etmektedir. Sizlerden gelen başvuruları titizlikle inceleyen ve kadrosuna uygun olan isimlere bir istihdam ortamı yaratan ajansımız, Türkiye standartlarında ise marka değerini her geçen gün daha fazla ileri kapsamlara taşıyabilme konusunda da emin adımlar atmaktadır. Hemen siz de tek tuşla bizimle iletişime geçebilir, bu sayede projelerin aranan yıldızı olma seçeneklerine de doğrudan ulaşabilirsiniz. Dizi film başvuruları bir tık kadar uzağınızda!

TV sektörüne yeni yüzler aranıyor!

Reklam oyunculuk başvuruları yapan tüm adaylara TV sektöründe iş imkanları tanıyan ajansımız, yapmış olduğu bu çalışmalar ile beraber kıstasını her geçen gün daha ileri seviyelere çekmeyi başarmıştır! Bu sayede başvuruları tarafımıza iletmek ve kadromuzun oyuncusu olarak yer almak artık oldukça kolay! Hemen başvuru formunu indirip, doldurduktan sonra tarafımıza iletebilir ve kayıt hizmetlerini tamamlayabilirsiniz.

Alanında lider olan ajansımız, Türkiye standartlarında ise marka olarak görülmektedir. Bugüne kadar yüzlerce oyuncusuna reklam projelerinin yanı sıra dizi film başvuruları adı altında da hizmet tanımış olan ajansımız, tüm bu çalışmalar ile beraber sizlerin bir kademe öne çıkmasına da doğrudan yardımcı olmaktadır. Hemen bizimle iletişime geçin, siz de kaliteli projelerde kendinizi gösterme olanaklarına sahip olun. Artık reklam oyunculuk başvuruları yaparak birçok ünlü markanın aranan yüzü olmak oldukça kolay bir iş olarak görülüyor!