Dizi başvuru formu ile Kanal D dizilerinde yer alın!

Dizi başvuru formu ile Kanal D dizilerinde yer alın!

Dizi başvuru formunu indiren ve doğrudan bizlere ulaştıran birçok oyuncu adayına, bu yılın önemli Kanal D projelerinde yer alma fırsatları veriyoruz. Bu yıl başlayacak olan İsimsizler dizisinin tüm oyuncu seçimlerini üstlenen firmamız, yapmış olduğu çalışmalar ile beraber Arka Sokaklar’ın da casting direktörlüğünü ele almıştır. Sizler için önemli bir hizmet skalası yaratan firmamıza hemen kayıt olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Hemen siz de cast seçimi için bizlerle iletişim kurun ve sonra ki etaplar için cast ajans başvuru formunu doldurarak oyuncu kadromuzda görev alma fırsatlarına ulaşın. Her geçen gün daha fazla oyuncu adayı tarafından tercih edilen ve hizmetleri tarafınıza sunmaktan geri kalmayan firmamız, bu noktada elde etmiş olduğu başarı ile beraber kıstasını daha üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir. Alanında lider olan firmamız ile beraber dizi başvuru formunu indiren ve tarafımıza ulaştıran adaylara oyuncu olma şansları tanımaktayız.

10 farklı yapımcı, 100’e yakın oyuncu talebinde bulundu!

Cast seçimi konusunda en iyisi olan firmamız, 20’den fazla menajer ile çalışmasından kaynaklı birçok projeye uygun olan oyuncu seçimlerini gerçekleştirmektedir. Bu sene başlayacak dizi ve sinema filmleri için kadromuzdan 100’e yakın yeni yüz talebinde bulunan yapımcılar için araştırmalarını sürdüren firmamıza hemen kayıt olmak ister misiniz? tercihinizi bizlerden yana kullanın, siz de oyunculuğunuzu ispatlama olanaklarına sahip olun.

Yapılan bu çalışmalar sayesinde dizi başvuru formu üzerinden kadromuza dahil olmak mümkün! Sadece kanal D değil, aynı zamanda ATV, Star TV, Fox TV, TV 8 ve TRT projelerine de oyuncu sunan firmamız, 20 yılı aşkın süredir sektörün en çok tercih edilen ajansı konumunda yer almaktadır. tercihinizi hemen bizlerden yana kullanın, cast seçimi yapan ajansımızın kadrolu oyuncusu olabilme fırsatlarına doğrudan ulaşın! Oyuncu seçimleri ile beraber kendinizi çeşitli projelerde deneme fırsatı kapınızda!