Cesur ve Güzel dizisi için ana cast oyuncularına ihtiyaç var!

Cesur ve Güzel dizisi için ana cast oyuncularına ihtiyaç var!

Dizi başvurusu yaparak, Star TV’nin önemli projesi arasında gösterilen Cesur ve Güzel’de rol almak ister misiniz? Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün yer aldığı dizi, yeni oyuncu seçmeleri gerçekleştirerek, kendi kadrosunda yer alacak kişileri belirlemektedir. Uzunca dönemdir oyuncu seçmeleri konusunda ajansımız ile çalışan yapım şirketi, pek çok projesi için kadromuzda yer alan isimlere istihdam ortamları yaratmayı başarmıştır.

Sizlerin önünü açmak ve dizi rol almak istiyorum diyen adayların kaliteli projelerde kendilerini göstermesine olanak tanımak bakımından buradayız! Türkiye’de birçok oyuncu adayı, kaliteli projelerin tamamında kendilerini gösterebilme konusunda araştırmalarını sürdürmektedir. Bu sebeple sizlere hitap eden ve aynı zamanda öne çıkan pek çok projeyi belirleme konusunda kendimizi geliştiriyor ve kalite standartlarımızdan şaşmayarak, dizi başvurusu yapan adayları önemli projelere dahil edebilme imkanlarını bir tıkla sağlıyoruz.

En kaliteli projeler için ajansımızı deneyin!

Dizi rol almak istiyorum şeklinde başvuru yapan adayların tamamından deneme çekimleri alıyor ve onlarla bir ön görüşme sağlıyoruz. Daha sonrasında ise kadromuzda yer alacak oyuncuları kesinleştirip, onlara hitap eden projelere doğrudan dahil olmalarını sağlamaktayız. Sadece dizi projeleri değil, aynı zamanda TV filmi, sinema filmi ve reklam filmlerine de oyuncu istihdamı sağlayabilmeyi amaçlamaktayız.

Bu denli bir çalışma ile beraber birçok oyuncu adayı, dizi başvurusu yap bölümünden bizimle kontak kurmakta ve menajerlerimizin incelemeleri altına dahil olmaktadır. Casting direktörlerimiz uygun gördüğü oyuncu adaylarına ulaşım sağlayıp, onlara hitap edecek işlerde yer almalarına fırsat tanıyabilmek adına çalışmalarını çok daha üst evrelere taşımaktadır. Hemen siz de tercihinizi bizden yana kullanabilir, bu alanda ise donanımlı projelerin tamamında yer alma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Dizi rol almak istiyorum diyen adaylara sunduğumuz bu muhteşem hizmetlerle beraber birçok kişi kendilerine hitap eden projelerde yer alma seçeneklerine dahil olabildi.