Cast ve manken ajansımıza alımlar sürüyor!

Cast ve manken ajansımıza alımlar sürüyor!

Cast ajansları İstanbul bünyesinde yer alan ve birçok oyuncu adayı tarafından tercih edilen firmamız, yeni ele aldığı projeler için “yeni yüz” arayışlarını sürdürmektedir. Türkiye genelinden başvuru yapan tüm adayları inceleme altında tuttuğumuz gibi, her yaş grubuna ilişkin olan departmanlarımızda ise öne çıkabileceğiniz bir zemin hazırlamayı ihmal etmiyoruz. Alanının lideri konumunda yer alan firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber Türkiye’de bir marka değeri oluşturmayı başarmıştır.

Bir tıkla manken ajansları İstanbul konusunda hizmetler sunan firmamızın parçası olma şanslarına ulaşın. Bu noktada birçok ismi öne çıkartan ve yapılan çalışmalar ile kaliteli bir zemin hazırlayan firmamız, bu alanda ise üstün hizmet politikalarını siz değerli kullanıcılara ulaştırabilmek açısından katkı sağlamaktadır. Yapılan çalışmalar ile beraber artık öne çıkan bir oyuncu adayı olabilecek, aynı zamanda ise cast ajansları İstanbul bünyesinde yer alan bir oyuncu olarak dizi, sinema ve reklam projelerinde kendinizi gösterme şanslarına erişebileceksiniz.

20 yılı aşkın süredir zirvedeyiz!

20 yılı aşkın süredir manken ajansları İstanbul olarak yaptığımız çalışmaları sürdürüyoruz. Böylelikle Türkiye’de en donanımlı ajans konumunda yer aldığımız gibi, popüler hizmetlerin tamamından faydalanabileceğiniz bir zemin hazırlamayı da ihmal etmedik. Kaliteli bir çalışma olanağından faydalanmak ve aynı zamanda dilediğiniz gibi ajansımızdan önemli markaların yüzü olabilme şansları sizleri beklemektedir. Her daim önemli markalar ile çalışan firmamız, son 10 yıldır güzellik yarışmalarına model sunumlarını gerçekleştirmektedir.

Edindiğimiz tecrübeleri le beraber cast ajansları İstanbul konumunda da çalışmalar başlattık ve kıstasımızı hep bir adım ileri seviyelere taşıdık. Tüm bu hizmet politikaları ile beraber öne çıkan bir oyuncu adayı olabilmek fazlası ile kolay bir hal almaktadır. Tercihinizi bizlerden yana kullanmak ve kaliteli hizmet politikalarını ele almak istiyorsanız hemen bizimle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Türkiye’de marka değerini sürdüren ajansımız, manken ajansları İstanbul olarak siz değerli model & oyuncu adaylarına iş pozisyonları sunmaktadır.