Cast başvurularınızı bize iletin!

Cast başvurularınızı bize iletin!

Cast başvuru yapan adayların tamamına iş ortamları sağlayabilmek adına kendi ağımızı genişletmekteyiz. Daha fazla yapımcı ile çalışmalar yapan ve bu sayede dizi, sinema, reklam filmi gibi projelerde yer almanıza şans tanıyoruz. Bu alanda yapılan devasa çalışmalarımız ile her daim çok daha tanınan oyuncu adayları olmanız ve aynı zamanda çeşitli projelerde yer almanız bakımından sizlere bir oyunculuk eğitimi de sunuyoruz.

Dizi oyunculuğu ajansları olarak kendi atölye çalışmalarımız üzerinden oyuncu yetiştirdiğimiz gibi, önemli projelere dahil edebilme konusunda da önem arz eden çalışmalarımızı elden bırakmamaktayız. Kadromuzda yer alan pek çok isim, bu yıl Türkiye’nin en önemli projelerinde kendilerini gösterme ve oyunculuklarını ispatlama şansları elde ettiler. Bu noktada ise cast başvuru kapsamında bizlere ulaşan tüm adaylara istihdam ortamı kuruyor, çıtamızı hiçbir şekilde düşürmeden önemli bir hizmet politikası ortamlarını tarafınıza ulaştırmaktan geri kalmıyoruz.

Bir tıkla başvuru formunu indirin!

Dizi oyunculuğu ajanslarımız sizlerden gelen pek çok başvuru formuna ulaşabilmeniz ve doğrudan bizlerle kontak kurabilmeniz bakımından çalışmaktadır. Bu sayede ise daha tanınan ve aynı zamanda öne çıkan bir oyuncu adayı olmanıza da yardımcı olmaktayız. Kalitesinden ödün vermeyen ajansımız, bu çalışmaları sayesinde de pek çok oyuncu adayının önünü açma şanslarına doğrudan ulaşabilmenizi desteklemiştir.

Pek çok oyuncu adayı, cast başvuru kapsamında ise önemli bir yer edinebilmek ve aynı zamanda sizleri desteklemek bakımından buradadır! Hemen siz de tercihinizi bizlerden yana kullanmak ve daha donanımlı bir ajans kapsamında oyuncu olabilmek adına hemen bizlerle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Türkiye’de birçok yeni nesil oyuncu, kendilerini ispat edebilecekleri ajanslar ile çalışabilmek ve aynı zamanda ise dizi oyunculuğu ajansları kadrosunda yer almak açısından, ajansların oyuncu kabulü dönemlerini beklemektedir. Ajansımız, yeni yüzlere şans tanımak adına sizlerden gelen başvuruları bekliyor.