Antalya ajansımız fuar hosteslerine kapılarını açtı!

Antalya ajansımız fuar hosteslerine kapılarını açtı!

Antalyadaki ajanslar olarak sizlere bir hizmet politikası sunmak ve aynı zamanda TV & medya sektörünün her alanında aktif olabilmek adına buradayız! Sizlere fuar hostesi olma imkanları tanıyan ajansımız, bu sayede sektörün en çok tanınan ve aynı zamanda tercih edilen firması konumunda yer almaktadır. elverişli bir ortam zemini yaratmak ve aynı zamanda oyuncu & model adaylarına piyasada meslek edinme fırsatları sunan ajansımıza kayıtlarınızı gerçekleştirdiniz mi?

Hemen tercihinizi bizlerden yana kullanabilir, sunduğumuz bu devasa hizmetlerle beraber öne çıkan bir oyuncu adayı konumuna erişebilirsiniz. Sunacağımız bu hizmet politikaları ve aynı zamanda ajans hostes alanında yapmış olduğumuz çalışmalar ile sizlerin daimi olarak ön planda yer almasına şans tanımaktayız. Bu denli önem kazanmış ve hit görmüş bir hizmeti denetlemek açısından hemen başvurunuzu gerçekleştirin ve Antalyaki ajanslar kadrosunda yer alan bir isim olma fırsatlarına sahip olun.

Ajansımız oyuncu ve manken yetiştiriyor!

Ajans hostes olarak Antalya bölgesinden tüm Türkiye geneline oyuncu & model sunumları yapan firmamız, geçtiğimiz dönemlerde patlama gösteren Afra Saraçoğlu’nu ilk tespit eden firma konumunda yer almaktadır. bunun yanı sıra bölgede Serenay Sarıkaya gibi önemli isimlerle de çalışan firmamız, yeni isimler yaratmak ve piyasaya doğrudan dahil edebilmek adına bu alanda ki çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir tıkla kayıt olanaklarını tamamlamak ve aynı zamanda Antalyadaki ajanslar hususunda firmamızın bir parçası olmak bakımından bizlerle iletişime geçin. Alanının en çok tercih edilen firması olarak sizlerin önünü açmak için çalışıyor, aynı zamanda ise piyasanın en çok tercih edilen ajansı konumunda yer alıyoruz. Ajans hostes olarak hemen firmamız ile iletişime geçebilir, siz de sektörel olarak kendi tecrübelerinizi ön seviye de tutabilecek bir isim olarak yola devam edebilirsiniz. Bünyemizde yer alan tüm isimleri profesyonel menajerlerimiz ile temsil ediyor ve projelere sunumlarını yapıyoruz.