Ajansa kaydolun, oyuncu olun!

Ajansa kaydolun, oyuncu olun!

Casting ajansımız, uzunca dönemdir yeni yüzleri sektöre kazandırabilme konusunda “ajans kayıt oyunculuk” adı altında cast ajans başvuruları kabul etmektedir. Kıstasını daha üst seviyeler de tutmak ve donanımlı bir çalışmayı ele almanıza yardımcı olan firmamız, her geçen gün oyuncu adaylarının ilgisini çekmekte ve başarılı çalışmaları ise tarafınıza sunmaktadır. Alanının lideri konumunda yer alan ajansımıza hemen kayıt olmak ve aynı zamanda projelerde kendinizi ispatlamak ister misiniz?

Bunun yanı sıra dizi, sinema ve reklam ajansi İstanbul başvuru bölümünden de kayıtlar alan ajansımız, sektöre hem model; hem de oyuncu kazandırabilmek adına araştırmalarını üst seviyeler de tutmaktadır. Doğrudan ajansımızın kadrosuna dahil olmak ve kendinizi oyuncu mesleğinde sınamak istiyorsanız tercihinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin. Türkiye standartlarında ise oyuncu adaylarına istihdam ortamlarını sağlayabilmek adına araştırmalar yaptığımız gibi, bu sayede de ajans kayıt oyunculuk bölümünden yeni yüzleri sektöre kazandırabilme konusunda çalışıyoruz.

Reklam starları yetiştirmekten keyif alıyoruz!

Her yıl farklı bir reklam starını piyasaya kazandıran ajansımız, bu alanda ise Türkiye’de isim olmayı başarmış ilk ve tek ajans konumunda yer almaktadır. birçok rakip ajans ve yapım şirketi, bizi reklam ajansi İstanbul başvuru adı altında tanımakta ve reklam projeleri için ana cast kadrosunu firmamızdan tercih etmektedir. Bu kapsamda yaptığımız çalışmalar ile her geçen gün daha fazla öne çıkıyor ve kaliteli bir zemin yaratmaktan da geri kalmıyoruz.

Sizler de hemen cast ajans başvuru formu bölümünde yer alan oyunculuk formların doldurabilir ve tarafımıza başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Alanının önde gelen firması olarak sizlere fazlası ile kapsamlı bir ortam yarattığımız gibi, aynı zamanda ise popüler bir hizmet akışını ele alma şansları vermekten de geri kalmıyoruz. İstihdam ortamları yaratmak ve reklam ajansi İstanbul başvuru bölümünden yeni adaylara şans tanıyabilmek adına hemen siz de bizleri tercih edebilirsiniz!