2017 yılında 30 reklam filmi çekeceğiz!

2017 yılında 30 reklam filmi çekeceğiz!

Life ajans oyuncuları olarak bugüne kadar birçok oyuncunun önde gelen projelere dahil olmasına şans tanıdık. Alanında önemli bir yere sahip olan firmamız, çıtasını her zaman daha üst evrelere çekebilmek açısından kendisini geliştirmektedir. Kaliteli projelerde rol almanızı sağlamak ve alanında önem arz eden bir ajans olarak görülen firmamız, böylelikle pek çok kişi tarafından da taktir edilmektedir. Siz de hemen başvuruları yapmak ve kadromuza dahil olmak açısından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu alanda ise önemli projelerin tamamında yer alma olanakları verdiğimiz gibi, sizlere reklam oyunculuk ajansları olarak bu yıl çekilecek olan banka reklamları, operatör reklamları, şampuan reklamları ve kurumsal firma reklamlarında yer almanızı sağlıyoruz. Bir tıkla başvurularınızı tamamlayabilir, kadromuzda yer alan bir isim olarak çeşitli projelerde kendinizi gösterme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Üstün bir hizmeti tarafınıza sunmak adına çalışıyor ve kaliteli projelerin tamamında yer almanıza yardımcı oluyoruz. Life ajans oyuncularımız kadrosunu genişletmek adına buradayız!

Sinema filmleri için de oyuncu yetiştiriyoruz

Her sektöre hakim olan firmamız, reklam oyunculuk ajansları adı altında yaptığı çalışmalar ile beraber her daim sizlerin öne çıkmasına yardımcı olmaktadır. Çeşitli projelerde kendinizi denemek ve kaliteli bir hizmet algısından faydalanabilmeniz adına çalışan web sitemiz, bu alanda ise Türkiye’nin en çok tercih edilen ajansının kapıları sizlere sonuna kadar açıldı! Başvurular dahilinde kadromuza dahil olmak ve önem arz eden projelerde kalitenizi ispatlamak bakımından hemen tercihi bizlerden yana kullanabilirsiniz.

Var olan çalışmalar sayesinde alanının önde gelen casting firması olarak görülmekteyiz. Bu sayede sizlere kaliteli projelerde yer alma şansları tanıyacağımız gibi, life ajans oyuncuları bölümünde kendinizi ispatlamanıza yardımcı oluyoruz. Projelerin tamamında rol alabilmek ve oyunculuk performansınızı çok daha üst alanlara taşıyabilmek açısından, sizlere kadromuzda yer alan eğitmenler ile beraber oyunculuk çalışmaları da sağlamaktayız. Bu sayede reklam oyunculuk ajansları adı altında kadromuza dahil olabilirsiniz.