Reklam, dizi ve sinema projelerine yüzler arıyoruz!

Reklam, dizi ve sinema projelerine yüzler arıyoruz!

Reklam dizi ajansları olarak sektöre yeni isimler kazandırmak ve yapımcıların talepleri doğrultusunda no-name olarak başvuruları kabul etmekteyiz. Sizler de sektöre yeni giriş yapan bir oyuncu adayıysanız veya bizimle yol kat etmek istiyorsanız hemen başvuru formlarını tarafımıza iletmeyi ihmal etmeyin. Sektörde 1 numara olarak görülen ajansımız, bugüne kadar birçok ismin ünlü olmasına yardımcı olmuştur.

Dizi oyuncu ajansları olarak kadromuzda yer alan 15 ismi bu yıl projelere dahil etmeyi başardık. Sizlere de kalıcılık elde etmeniz ve aynı zamanda ön plana çıkmanız için fırsatlar tanıyan ajansımız, yapılan bu çalışmalar ile beraber her geçen gün daha iyiye gitmektedir. Bir tıkla ajansımıza başvuruları yapabilir, siz de reklam dizi ajansları bünyesinde yer alan bir isim olma şanslarına ulaşabilirsiniz. Alanında lider konumunu elden bırakmayan ve 24 saat boyunca sizler için çalışan departmanlarımız, tamamen tip ve fizik özelliklerinize uygun olan projelerde yer alma fırsatları vermektedir.

 

Donanımlı casting direktör kadromuz ile hizmetinizdeyiz!

Sektöre çok uzun yıllardır hizmet etmiş ve set tecrübesi barındıran isimlere “casting direktör” olabilme fırsatı tanımış olan dizi oyuncu ajanslarımız, kadrosunda yer alan oyuncu ve oyuncu adaylarını sektöre kazandırabilme konusunda emin adımlar atmaktadır. Reklam Ajansı Başvurusu toplayarak bu sayede ise yapılan çalışmalar ile beraber kendinizi öne çıkartmak ve kaliteli projelerde boy göstermenizi sağlamak açısından çalışmaktayız. Alanında lider olan firmamız, siz değerli oyuncuların tamamını memnun edebilmek ve çeşitli iş olanakları sağlamak bakımından bir mail kadar uzağınızda!

Tercihinizi hemen bizlerden yana kullanmak ve kaliteli projelerde boy göstermek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Sıfırdan oyunculuk yapmak isteyen adaylara da reklam dizi ajansları bünyesinde yer alma fırsatı veren firmamız, yapılan tüm bu çalışmalar neticesinde ise lider konumunu sürdürmeyi başarmıştır. Hemen siz de tercihinizi bizlerden yana kullanın, bu sayede dizi oyuncu ajansları kadrosunda yer alan bir isim olarak kendinizi ispatlama şanslarına sahip olun.